HAKKIMDA   I    PROJE GÖNDER  
 • English
Image Alt

izzet Aslan

Dünden Bugüne
 1. HİKAYE BURADA BAŞLADI

  Herşey bir ayağı kırık bir masada başladı, Üniversiteden sonra kan bağım olmasada abim dediğim sevgili Kuddusi Müftüoğlunun bana verdiği destek ile kendi ofisimde çalışma ve birşeyler üretme imkanı bulabildim.

 2. MERHABA SANAL DÜNYA

  Uykusuz gecelerin ve ADSL internetin türkiyeye geldiği ilk yıllar, Genel olarak inşaat firmalarının ajans işlerini hazırlamakta olduğumuz yıllar.

 3. ZAMANIN HIZLI AKMAYA BAŞLADIĞI YIL

  Türkiye çapında gece kulüplerinin tanıtımları ve organizasyonları için görsel tasarımların hız kazanmaya başladığı yıldır 2007. Sevgili arkadaşlarım Burak Yeter ve Ersan Ergüner’in Miller Master yarışmasında 1. ve 2. oldukları yıldır 2007 onlar için hazırlamış olduğum görseller türkiyede bir çok yerde kullanılmıştır..

 4. BİR MARKANIN OLUŞUMU

  Türkiye’nin tanınmış aydınlatma şirketi HERA LED’in ilk kataloğunu hazırladığım yıldır. 2008 yılında Türkiye Bisiklet federasyonu başkanı sevgili abim Emin Müftüoğlu için federasyon web sitesini hazırladığım yıldır.

 5. MÜZİK MÜZİK MÜZİK

  Türkiye’nin ilk profesyonel DJ okulunu Alanyada sevgili Ersan Ergüler ile birlikte kurduk. Müzik her zaman hayatımın içinde oldu. Hayatın ritmini yakalayabilmek için kendi ritimlerimizi yaptık ;=)

 6. Merhaba Mimari Aydınlatma

  Hera Led için ilk aydınlatma projesi çalışmalarına başladığım yıl. Delphin Platinum Hotel projesini tasarladığım yıldır. Mimari aydınlatma tasarımlarına başladığım ve bu işten keyif aldığımı hissettiğim yıldı.

 7. Yeni Bir Heyacan ARC LED

  ARC LED ile çalışmaya başladığım yıldır. Sayın Ahmet Refik Çolak ile birlikte çalışmaktan büyük bir zevk aldım teşekkürler. ARC Led için Sentido Gold Island Hotel, Mahall Ankara, Grand Park Lara, İkon Tower İzmir ve bir çok projenin tasarımları hazırlamaktan büyük bir keyif aldım.

 8. İSTANBUL

  Yıllarca direndiğim İstanbuldayım, Sönmez Led ve Ersan Uzun’a bana birlikte çalışma fırsatı tanıdıkları için teşekkürler.

 9. İSTANBUL

  İstanbulda ki kendi ofisimdeyim ve yeni projeler tasarlamaya devam, Giresun Bulancak İskelesi ve Diyarbakır Twin Tower Projesinin Tasarlandığı yıldır.

 10. OYUN BAŞTAN BAŞLIYOR

  Yeni sıra dışı tasarımlar ile mimari aydınlatmada çağın ötesinde projeleri sunmak için sabırsızlanıyorum. Artık sadece tasarımlar hazırlamıyorum, projelendirebiliyorum, uygulama yapabiliyorum ve aydınlatma yazılımları ile hazırladığım tasarımlardaki görselleri birebir ortaya çıkarabiliyorum.

17
Hoteller
6
iş Merkezleri
8
Residence

izzet aslan

28 Ocak 1982 İzmir – Türkiye’de doğdum
Daha önce İzmir ve Antalya’da yaşadım. Eskişehir’de Anadolu Üniversitesi’nde okudum. Mesleğim grafik animasyon son 8 yıldır mimari aydınlatma projeleri hazırlıyorum. Şimdi İstanbul’da yaşıyorum ve kendi mimari aydınlatma şirketim var. Işığın mimari sanatla harmanlanmasını seviyorum.